top of page
WhatsApp%20Image%202021-03-25%20at%2021_edited.jpg
WhatsApp Image 2021-10-01 at 11.59_edited.jpg

Project Name

18-28 yaş arasında temel bilimler (Fizik, Matematik, Kimya, Biyoloji ve Astronomi) alanında lisans eğitimi veya yaşam bilimleri alanında (insan ve sağlığını koruma ve geliştirme, çevreyi-doğayı-sağlıklı beslenmeyi koruma ve geliştirmek için biyoteknoloji, nanoteknoloji, biyokimya, toksikoloji, biyoinformatik, farmakoloji, mikrobiyoloji vb alanlarında) yüksek lisans veya doktora eğitimi alan bilimsel başarılara kararlı ve azimli bir şekilde imza atmak isteyen kızlarımıza yol arkadaşlığı yapıyoruz. 

 

Bu yol arkadaşlığımızda, bilimsel kariyer planlaması yapabilmeleri için, bilim kadınlarından oluşan hocalarımız ile MENTORLUK desteği veriyoruz. Mentorluk desteği alan kızlarımız içerisinden ihtiyaç sahiplerine BURS veriyoruz. Vizyon ve ilişki ağı geliştirmelerine olanak sağlamak için eğitimler, bilimsel geziler, ETKİNLİKLER düzenliyoruz. 

Project Name

This is your Project description. A brief summary can help visitors understand the context of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

bottom of page